Gypsy Jazz Quartet based in The Hague

UPCOMING LIVE EVENTS

Saturday June 17 // 12.30-14.30 @ Festival Classique Scheveningen
Saturday June 24 // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday June 25 // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday July 30 // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Monday July 31 // 21.00-23.00 @ Café de Oude Mol The Hague
Sunday August 27 // 15:00-16:00 @ Zomerstraatfeest Oude Mol The Hague
Sunday September 3 // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday October 1 // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Monday October 2 // 21:00-23:00 @ Café de Oude Mol The Hague
Sunday October 22 // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday November 5 // 18:00-20:00 @ Café de Oude Mol The Hague
Sunday November 26 //14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday December 10 // 18:00-20:00 @ Café de Oude Mol The Hague
Sunday December 31 // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague

2018:
Sunday 21 January // 18:00-20:00 @ Café de Oude Mol The Hague
Sunday 28 January // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday 25 February // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday 25 March // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday 25 March // 18:00-20:00 @ Café de Oude Mol The Hague
Sunday 29 April // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday 27 May // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Monday 11 June // 21:00-23:00 @ Café de Oude Mol The Hague
Sunday 24 June // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday 29 July // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday 26 August // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Monday 3 September // 21:00-23:00 @ Café de Oude Mol The Hague
Sunday 30 September // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday 28 October // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday 18 November // 18:00-20:00 @ Café de Oude Mol The Hague
Sunday 25 November // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague
Sunday 23 December // 18:00-20:00 @ Café de Oude Mol The Hague
Sunday 30 December // 14:30-17:00 @ Grand-café de Boterwaag The Hague

_________

Listen to us on You Tube

Facebook Matou

For booking information public and private events, please contact:

Kees Kingsize
+31655.34.05.53
fatcat@ziggo.nl

_________

HAND-MADE MUSIC WITH OLD FASHIONED QUALITY

Met eigentijdse versies van de muziek van legendarische gitarist Django Reinhardt, Franse chansons, zigeunermuziek en jazz standards weet Matou een repertoire aan te bieden dat garant staat voor authentieke, swingende klanken.

Geïnitieerd door Haags icoon en muzikale duizendpoot Kees Kingsize en bijgestaan door de talentvolle violiste en zangeres Marjolein Mutsaerts, swingende bassist Jan den Boer en virtuose gitarist Jaïr Stunt is Matou een vaste waarde in de Haagse muziekscène.

De combinatie van de diepe, bluesy stem van Kees, de verfijnde, warme stem van Marjolein en de virtuoze Gipsy Jazz van de heren resulteert in een unieke eigen sound, waarbij de vergelijking met Django Reinhardt, Louis Armstrong en Edith Piaf snel is gemaakt.
Zowel het spontane samenspel als de individuele kwaliteiten van de leden maken Matou tot een band vol karakter, muzikaliteit en plezier. Het geluid is levenslustig, dansbaar, virtuoos, soms melancholiek en altijd doordrongen van swing en humor waardoor Matou zowel ambiance- als amusementsmuziek levert.
Voeten volgen onbewust de maat mee, kinderen beginnen spontaan te dansen en als u zich ècht laat gaan, wordt het weer feest, net zoals vroeger in Parijs …

Kees Kingsize: Zang & gitaar
Marjolein Mutsaerts: Zang & viool
Jaïr Stunt: Gitaar
Jan den Boer: Contrabas

_______________

 www.matoumusic.com